USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana Pereira Elegante apartamento nuevo en Pereira con vistas a la montaña Pereira Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana

ex. Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montaña

Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

40

Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana


Om van uw vakantie in Pereira te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana, gelegen op slechts 1 km van het Parque Olaya Herrera en op 25 minuten wandelafstand van het Centro Cultural Lucy Tejada. Bij dit 45 m² grote appartement is wifi en een privéparkeerplaats beschikbaar.

Het Viaducto César Gaviria Trujillo ligt op 30 minuten loopafstand van dit appartement.

Deze accommodatie heeft 1 badkamer.

Dit appartement heeft een complete keuken. Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana ligt vlak om de hoek van de dichtstbijzijnde bushalte Terminal de Transportes de Pereira.

  • Luchthavens
  • Pereira Luchthaven
    8 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Lift

Kamervoorzieningen

  • Wasmachine
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 05:00 tot 12:00
Licentienummer171195

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana.

    Als gasten bij Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Pereira bezoeken, Juegos Mecanicos Pereira (700 m) en de Kathedraal van Onze-Lieve-Vrouw van Armoede, gelegen binnen 25 minuten loopafstand ervandaan.
  • Hoe lang duurt het om vanaf Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana in het stadscentrum te komen?

    Het duurt 15 minuten lopen om van Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana naar het stadscentrum te komen.
  • Waar kunnen we onze auto parkeren in Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana?

    Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana heeft privéparkeren.
  • Wat is precies de grootte van het appartement?

    Het appartement bestaat uit 45 vierkante meter.
  • Hoeveel gasten kunnen in Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana verblijven?

    Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana biedt plaats aan maximaal 3 gasten.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Elegante Apartamento Nuevo En Pereira Con Vistas A La Montana, Colombia

Edificio Zima Del Parque, Pereira, Colombia

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allpereirahotels.com

All rights reserved